Word:

Haemulon macrostomum

Noun1.Haemulon macrostomum - a kind of grunt
Synonyms: Spanish grunt
genus Haemulon, grunt, Haemulon, Spanish grunt
Browse
Haemoscope
haemosiderin
haemosiderosis
Haemosporidia
haemosporidian
haemostasia
haemostasis
haemostat
Haemostatic
Haemotachometer
Haemotachometry
haemothorax
Haemulidae
Haemulon
Haemulon album
Haemulon aurolineatum
-- Haemulon macrostomum --
Haemulon malanurum
Haemulon parra
Haeredem deus facit
Haeredem est nomen collectivum
Haeredes proximi
Haeredes remotiores
Haereditas
Haereditas jacens
Haeres civil law
Haeres est alter ispe
Haeres est aut jure proprietatis aut jure representationis
Haeres est eadem persona cum antecessore
Haeres haeredis mei est meus haeres
Haeres legitimus est quem nuptiae demonstrant
Haeris est nomen juris
Haf
Definitions Index: # A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

About this site and copyright information - Online Dictionary Home - Privacy Policy